Expasyl Mini Kit

( 0 hlasov ) Ukladám
Expasyl je metóda dočasnej retrakcie gingívy, ktorá nespôsobuje žiadne poranenie. Jedná sa o nahradovanie všetkých konvenčných techník a techník, ktoré často spôsobuje poranenie. Expasyl je pre pacienta jednoduchý, rýchly a bezbolestný a vám zaručuje
Produktové číslo: 9034270 Tlačiť
Cena s DPH: 299 €
Množstvo: ks
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: SATELEC GmbH
Expasyl je metóda dočasnej retrakcie gingívy, ktorá nespôsobuje žiadne poranenie. Jedná sa o nahradovanie všetkých konvenčných techník a techník, ktoré často spôsobuje poranenie. Expasyl je pre pacienta jednoduchý, rýchly a bezbolestný a vám zaručuje prístup ku skutočným anatomickým okrajom krčkov, či už máte previesť akýkoľvek zákrok. Po jeho odstránení zostane čisté klinické miesto; je ideálny pre odobranie výborných odtlačkov bez poškodenia epitelového úponu. Obsah: 6 x 1g pasta, 12x aplikačné koncovky, 1x ručný aplikátor.

Recenzia

Vloženie recenzie

Recenzie môžu vkladať len prihlásení užívatelia..

Komentáre

Vloženie komentára

spoločnosť Dentamed pôsobí na trhu dentálnych potrieb viac ako dvadsať rokov. Po celú dobu sa snažíme riadiť naše kroky Vašími potrebami. Podarilo sa nám vytvoriť modernú firmu so širokým záberom služieb. V súčasnej dobe dodávame prevažnú väčšinu výrobkov, ktoré sú k dispozící na slovenskom dentálnom trhu. Pravidelne Vám prinášame časopis Dobré Správy. Záujemcom zasielame e-mailový spravodaj Online tipy.

 Více o nás >

Rychlé kontakty 

Bezplatná linka: 800 111 574

Objednávky: +420 266 007 139

Vzdelávanie: +420 266 007 125

Reklamácie: +420 266 007 181

Naši partneri