Fixačné cementy

Tip

GC Fuji PLUS kapsle

Obj. číslo:
Pryskyřicí modifikovaný skloinomerní cement vhodný k fixaci dostaveb na bázi kovu, keramických inlejí, vyztužených keramických korunek a můstků a všech typů akrylátových/pryskyřičných korunek, inlejí, onlejí a můstů. Cement má prodlouženou dobu zprac
 
 
od 69,03 € vrátane DPH

RelyX Temp NE (Procem)

Obj. číslo: 0320255
3M ESPE - Provizórny fixačný cement bez obsahu eugenolu na báze zinkoxidu.
Skladom
 
40,63 € vrátane DPH

Ketac Cem radiopaque

Obj. číslo:
Skloionomerní upevňovací cement pro inleje, onleje, korunky a můstky, prefabrikované interpulpulární čepy, ortodontické aparáty a dlahy.
 
 
od 94,93 € vrátane DPH

Kavitan Cem

Obj. číslo:
SpofaDental - Skloionomerní fixační cement s nízkou desintegrací a nízkou rozpustností v ústní dutině pro cementaci korunek a lineárních můstků, fixaci ortodontických kroužků a zámků, podložky pod kompozitní výplně typu "liner".
 
 
od 25,98 € vrátane DPH
Tip

CemBase

Obj. číslo:
Dr.Ihde Dental - Vodou ředitelný skloionomerní cement pro podložky a cementování. Váže se chemicky, uvolňuje fluoridy a je rentgenopákní. K dispozici ve dvou barvách - bílá, modrá.
 
 
od 45,72 € vrátane DPH

Adhesor

Obj. číslo:
 
 
od 6,82 € vrátane DPH
Tip

GC Fuji PLUS

Obj. číslo:
Zesílený fixační skloinomerní cement s mimořádně silnou vazbou ke všem materiálům - sklovina, dentin, kov, keramika, kompozit, pryskyřice, s vysokým uvolňováním fluoru, velmi nízkou rozpustností a velmi pevnou chemickou vazbou. Radiopacita usnadňuj
 
 
od 1,89 € vrátane DPH

Telio CS Link

Obj. číslo:
Ivoclar Vivadent - Duální provizorní tmelící cement.
 
 
od 17,10 € vrátane DPH

Freegenol provizorní cement

Obj. číslo: 0047200
Provizorní fixační cement bez eugenolu na provizorní fixaci korunek, můstků a protetických prací. Krátká doba tuhnutí, snadné odstranění z korunek a pahýlů. Náhrada za Fixatemp.
Skladom
 
56,65 € vrátane DPH
9 z 108 produktov

spoločnosť Dentamed pôsobí na trhu dentálnych potrieb viac ako dvadsať rokov. Po celú dobu sa snažíme riadiť naše kroky Vašími potrebami. Podarilo sa nám vytvoriť modernú firmu so širokým záberom služieb. V súčasnej dobe dodávame prevažnú väčšinu výrobkov, ktoré sú k dispozící na slovenskom dentálnom trhu. Pravidelne Vám prinášame časopis Dobré Správy. Záujemcom zasielame e-mailový spravodaj Online tipy.

 Více o nás >

Rychlé kontakty 

Bezplatná linka: 800 111 574

Objednávky: +420 266 007 139

Vzdelávanie: +420 266 007 125

Reklamácie: +420 266 007 181

Naši partneri