Obchodné podmienky

Základné ustanovenie

Všeobecné obchodné podmienky upravujú vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim Dentamed (ČR), spol. s r.o., so sídlom Pod Lipami 41, 130 00 Praha, IČ: 25083163 (ďalej len predávajúci). Kupujúci odoslaním objednávky potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito obchodnými podmienkami a súhlasí s nimi. K našim zákazníkom patrí v zásade len odborné kruhy (zubní lekári, zubné laboratóriá). U zákazníkov mimo tieto odborné kruhy si vyhradzujeme právo zmeniť podmienky platenia, resp. čiastočné alebo úplné odmietnutie objednávky.

Bezpečnosť a ochrana informácií

Vyplnením registračného formulára dáva kupujúci súhlas predávajúcemu k spracovaniu, zhromažďovaniu a archivovaniu osobných údajov. Predávajúci prehlasuje, že všetky poskytnuté osobné údaje sú dôverné, nebudú nijako zverejňované ani poskytnuté tretej osobe, s výnimkou situácie súvisjacej s distribúciou či platobným stykom týkajúci sa objednaného tovaru (meno, adresa dodania). Kupujúci má právo prístupu ku svojím osobným údajom, má právo na zrušenie registrácie, teda o vymazanie svojich údajov z databáze e-shopu na základe písomného vyjadrenia nesúhlasu s týmto.

Ceny, zľavy a bonusy

Ceny v internetovom obchode sú vždy aktuálne a platné, uvedené v € vrátane DPH. Zľavy závisia na hodnote spotrebného materiálu v objednávke. Členovia Bonus Klubu a Bonus Klubu Gold majú naviac vždy zľavu 4 %. Na akčné ceny a špeciálne akciové ponuky se nevzťahujú ďalšie zľavy a nie je možné ich ani kombinovať. 

Prepravné

U Dentamedu neplatite prepravné! U objednávok spotrebného materiálu do 40 € s DPH platite manipulačný poplatok 5 €.

Dodávky tovaru

Ihneď po spracovaní objednávky je tovar vyskladnený a expedovaný. Expedícia prebieha najneskôr druhý deň po prijatí objednávky, tovar je dodávaný vrátane faktúry. Splatnosť faktúry je 14 dní. V prípade, že požadovaný tovar nie je okamžite k dispozícii, bude zaslaný v najbližšom možnom termíne na náklady našej firmy. Prípadné prepravné za celú objednávku je účtované v prvej faktúte,u ďalších zásielok, vzťahujúcich sa k jednej objednávke, prepravné neúčtujeme. Tovar je až do úplného zaplatenia zákazníkom majetkom Dentamedu. Objednaný tovar Vám zasielame dopravnou službou, alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne v našom sklade.

Vrátenie tovaru

Kupujúcí má právo nevyhovujúci tovar do 10 pracovných dní po dodaní tovaru v bezchybnom stave a v originálnom balení vrátiť. Je potrebné priložiť kópiu faktúry a udať dôvod vrátenia, náklady na dopravu do Dentamedu hradí kupujúci. Možnosť vrátenia sa netýka tovaru vopred objednaného na zvláštnu objednávku zákazníka, v takomto prípade je potrebné možnosť vrátenia tovaru predom dojednať s reklamačným oddelením Dentamedu. V prípade, že dodávka nie je kompletná podľa odoslanej objednávky, tovar bude dodaný okamžite po doplnení skladu, bez účtovania dopravného a balného. V prípade zjavne poškodeného balíka kupujúci zásielku nepreberá a s prepravcom spíše Zápis o škode, z ktorého bude zrejmé, ktoré výrobky boli poničené. Ak nie je poškodenie balíku pri odovzdávaní zjavné a pri rozbalení je zistené poškodenie výrobkov, je treba túto skutočnosť reklamovať ihneď, najneskôr následujúci pracovný deň odo dňa doručenia zásielky nahlásiť zoznam poškodených výrobkov. Neskôr nie je možné reklamáciu uznať.

Záruka

Na všetok tovar sa vzťahuje záruka podľa Obchodného zákoníku Českej republiky v platnom znení. Na celú radu výrobkov poskytujeme predĺženú záruku podľa pokynov výrobcu až 36 mesiacov. Podľa typu tovaru a charakteru závady vadný výrobok opravíme alebo vymeníme, prípadne zašleme k posúdeniu výrobcovi. Zjavné vady tovaru je treba bez omeškania oznámiť reklamačnému oddeleniu Dentamedu.

Servis

Dentamed uskutočňuje inštaláciu, údržbu a opravy všetkých dodávaných prístrojov. Po dohode tiež servis výrobkov od iných dodávateľov.

spoločnosť Dentamed pôsobí na trhu dentálnych potrieb viac ako dvadsať rokov. Po celú dobu sa snažíme riadiť naše kroky Vašími potrebami. Podarilo sa nám vytvoriť modernú firmu so širokým záberom služieb. V súčasnej dobe dodávame prevažnú väčšinu výrobkov, ktoré sú k dispozící na slovenskom dentálnom trhu. Pravidelne Vám prinášame časopis Dobré Správy. Záujemcom zasielame e-mailový spravodaj Online tipy.

 Více o nás >

Rychlé kontakty 

Bezplatná linka: 800 111 574

Objednávky: +420 266 007 139

Vzdelávanie: +420 266 007 125

Reklamácie: +420 266 007 181